W przypadku, gdy zamówienie nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, Klient ma możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni kalendarzowych od daty jego otrzymania.

Nasza polityka zwrotów obowiązuje przez 14 dni. Jeśli od zakupu minęło 14 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany, z metką i w takim samym stanie, w jakim został wysłany. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Prosimy nie odsyłać produktu do producenta.

Istnieją pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty, po uprzednim uzgodnieniu sprzedawca – klient :

  • Każdy przedmiot który nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje części z przyczyn nienależnych od naszego błędu.
  • Każdy przedmiot który został zwrócony po upływie 14 dni od daty dostawy

Zwrot Pieniędzy

Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, zwrócimy pieniądze na konto bankowe w ciągu 5 dni roboczych (zazwyczaj wysyłamy zwrot pieniężny następnego dnia po zatwierdzeniu pozytywnym zwrotu) 5 dni zastrzegamy sobie na niespodziewane okoliczności).

Opóźnione lub brakujące zwroty

Jeśli nie otrzymali Państwo jeszcze zwrotu po upływie 5 dni roboczych, proszę sprawdzić jeszcze raz swoje konto bankowe.

Jeśli po upływie 5 dni nadal Państwo nie otrzymaliście zwrotu. Proszę się z nami skontaktować na adres email bieliznaumarzeny@gmail.com

Wyprzedaż przedmiotów

Zwrotowi podlegać mogą wyłącznie artykuły o regularnej cenie. Przedmioty z wyprzedaży nie podlegają zwrotowi.

Wymiana zakupionego przedmiotu

Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. W przypadku wymiany na ten sam produkt bądź podobny, prosimy o kontakt email na adres bieliznaumarzey@gmail.com oraz odesłanie produktu w oryginalnym opakowaniu oraz z tą samą metodą jak był zamawiany (kurier, paczkomat, nasz fizyczny sklep).

Zwroty prezentów

If the item was marked as a gift when purchased and shipped directly to you, you’ll receive a gift credit for the value of your return. Once the returned item is received, a gift certificate will be mailed to you.

Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent przy zakupie lub osoba, która dała prezent, wysłała zamówienie do siebie aby przekazać je później, wyślemy zwrot pieniędzy osobie, która kupiła prezent. Ta osoba dowie się o Twoim zwrocie.

Zwroty i Koszty

Aby zwrócić produkt należy odesłać go w takiej samej formie jak został produkt dostarczony, czyli poprzez kuriera, paczkomat bądź w naszym sklepie stacjonarnym.

Osoba zwracająca produkt jest odpowiedzialna za opłacenie własnych kosztów wysyłki za zwrot przedmiotu. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli Otrzymają państwo zwrot pieniędzy, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

W zależności od tego, Gdzie Państwo mieszkają, czas potrzebny na dotarcie zakupionego produktu może się różnić.

Masz jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami pod adresem bieliznaumarzeny@gmail.com w przypadku pytań dotyczących zwrotów.

Pozdrawiamy 🙂